• سایت رهبری
  • سایت ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی دولت
عنوان : برپایی مراسم بزرگداشت سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ 
منبع خبر : روابط عمومی و بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

مراسم بزرگداشت سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل برگزار شد.

در سی‌امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) ریاست و کارکنان مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق نمودند.

به مناسبت فرارسیدن ایام ارتحال ملکوتی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و میثاق دوباره با آرمان‌های آن امام بزرگوار، کارکنان مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل روز دوشنبه 13 خردادماه در سالن نمازخانه حضور یافته و در مراسم معنوی که به همین مناسبت برگزار شده بود شرکت کردند.

دکتر حسین کربلائی خیاوی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل در این مراسم با گرامیداشت رحلت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، به ابعاد معرفتی و شخصیتی امام راحل پرداخت.

 وی افزود: فرا رسیدن نیمه خرداد برای ملت ایران یادآور غم فراق بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و همچنین آغاز قیام ملت بزرگ ایران در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ است. انقلاب شکوهمند اسلامی با رهبری کم نظیر امام خمینی (ره) و به برکت خون شهیدان و مجاهدان راه فضیلت به بار نشست. معمار بزرگ انقلاب اسلامی با بینش وسیع خود، منادی اسلام زنده و پویا در اندیشه و عمل است و پیروزی انقلاب اسلامی مهم‌ترین حاصل سال‌ها تلاش فکری و جهادی ایشان در عرصه احیای دین و اصلاح جامعه بود .

در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام دهقان نماینده ولی‌فقیه در مرکز طی سخنانی با یادآوری ایام پرفیض ماه مبارک رمضان و در آستانه فرارسیدن سالروز رحلت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) به تبیین ابعاد مختلف علمی، سیاسی و اخلاقی شخصیت رهبر کبیر انقلاب پرداخت.

روابط عمومی و بین‌الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0