• سایت رهبری
  • سایت ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی دولت
عنوان : رئیس موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر از مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل بازدید كرد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ 
منبع خبر : روابط عمومی و بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

دکتر نجفیان رئیس موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر از آزمایشات غلات آبی و تکثیری در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل دوشنبه 24 اردیبهشت 97 دکتر نجفیان رئیس موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر به همراه دکتر کربلائی خیاوی رئیس مرکز و محققان بخش زراعی و باغی از آزمایشات غلات آبی و تکثیری در ایستگاه تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی مغان وابسته به مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل بازدید کرد.

در این بازدید دکتر کربلائی خیاوی رئیس مرکز در زمینه اجرای طرح ها و پروژه های تحقیقاتی، طرح های تحقیقی-ترویجی و تولید هسته های اولیه بذری گندم و جو توضیحاتی ارائه کردند. سپس توسط محققان واحد غلات همزمان با بازدید از مزرعه تحقیقاتی، در ارتباط با آزمایش مقایسه عملکرد و سازگاری و آخرین یافته های تحقیقاتی غلات از جمله ارقام جدید گندم و لاین های امید بخش توضحیات لازم داده شد.

دکتر نجفیان تلاش ها و فعالیت های انجام شده در سال جاری توسط محققان مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان را چشمگیر و بسیار ارزنده توصیف نمودند.

روابط عمومی و بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0